school

Aktualności sportowe

Witamy w sekcji sportowej witryny Loken.pl. Znajdziecie tu informacje o sportowej działalności liceum oraz o odnoszonych przez nas sukcesach.

O Puchar Przewodniczącego!

19.04.2018

W czwartek 19 kwietnia w miejskiej pływalni MOSiR rozegrane zostały XXI zawody pływackie szkół średnich o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta.
Nieliczna ekipa LO KEN w składzie: Zuzanna Skrok - 1c, Kacper Wąsik, Kacper Stańczyk - 2c, Jakub Dechnik - 2f uplasowała się drużynowo na IV miejscu a w wyścigach indywidualnych na dystansie 50m na podium stanęli:
Kacper Wąsik - I miejsce stylem motylkowym oraz I miejsce stylem dowolnym, Zuzanna Skrok - I miejsce stylem klasycznym, II miejsce stylem motylkowym, Kacper Stańczyk - III miejsce stylem grzbietowym.

Gratulujemy naszym wysokich miejsc na podium i dziękujemy za udział w zawodach!

Czytaj dalej »

Podsumowanie międzyklasowych rozgrywek o Mistrzostwo LO KEN .

09.04.2018

6 kwietnia 2018 z okazji Światowego Dnia Zdrowia, w hali sportowej LO KEN rozegrane zostały finałowe mecze lig międzyklasowych.
Wyniki finałów siatkarek:
o III miejsce: 1G - 3H 2:1
1G zagrała w składzie: Julia Dziuba, Weronika Węzka, Karolina Kowal, Wiktoria Włodarczyk, Wiktoria wałkiewicz, Patrycja Matejkowska, Weronika Pałka.
Finał: 2G - 3G 2:0 (25:15,25:20)
2G zagrała w składzie: Giecko Julia, Kobylarz Weronika, Breśka Ewa, Borowiec Kinga, Drzymała Paulina, Kłosowska Julia, Otto Kamila.
3G zagrała w składzie: Izabela Kolano, Magdalena Cichoń, Magdalena Barczewska, Klaudia Piróg, Aleksandra Brodziak, Agnieszka Młynarska, Justyna Ignarska.
Wyniki finałów siatkarzy:
o III miejsce: 1 DE - 2BE 2:1 (24:26,25:15,15:13)
1D zagrała w składzie: Marcin Gancarczyk, Bernard Smogór, Adrian Wójcik, Bartosz Pokój, Mikołaj Wójtowicz, Krzysztof Pityński, Marcel Wierzbicki, Kacper Stańczyk.
Finał: 3EFGH - 3A 2:1 (25:23,9:25,15:9)
3EFGH zagrali w składzie: Łapiński Sebastian, Pawęska Bartosz, Niezgoda Paweł, Jurek Krystian, Muter Maciej, Tomecki Michał, Nicałek Norbert, Mazur Damian, Woś Patryk.
3A zagrała w składzie: Patryk Dubiel, Grzegorz Pytlak, Grzegorz Furman, Karol Harasim, Paweł Piotrowski, Bartłomiej Mierzwa, Wojciech Korniak.
Wyniki finałów halowej piłki nożnej:
O III miejsce 3B – 3DI 12: 1
3B zagrała w składzie: Sebastian Bajek, Sebastian Hańczyk, Przemysław Szkutnik, Mateusz Mastalerczyk, Rafał Nita, Karol Chełpa.
O I miejsce 2BE – 2A 1:0
2BE zagrała w składzie: Maciej Nazimek, Norbert Siek, Paweł Piekarz, Mateusz Bełzak, Patryk Chudzik, Maciej Szwedo, Maciej Kapica, Maciej Tryka.
2A zagrała w składzie: Maciej Swat, Jakub Kurowski, Przemysław Bednarczyk, Bartłomiej Fronc, Maksymilian Mastalerczyk, Dawid Adamczyk, Michał Mikłasz.
Królem strzelców ligi futsalu został Sebastian Bajek z klasy 3B strzelając 13 goli.

Czytaj dalej »

Nie lękajcie się!

05.04.2018

scr

„Nie lękajcie się”- Podkarpacki Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II.

Zapraszamy wszystkich chętnych już 11 kwietnia na kolejny Memoriał upamiętniający Papieża Polaka. W tym to właśnie dniu na pływalni MOSIR w Stalowej Woli odbędzie się po raz kolejny Podkarpacki Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II.

Celem wszystkich uczestników jest przepłyniecie łącznie 9665 długości basenu czyli tyle ile dni trwał pontyfikat Papieża. Chcielibyśmy, aby reprezentacja naszej szkoły, po raz kolejny wzięła udział w tym wydarzeniu. Każdy z uczestników tej niezwykłej sztafety stanie na najwyższym stopniu podium, oraz otrzyma złoty medal i pamiątkowy dyplom. Pamiętajcie, że nie liczy się czas przepłynięcia a sam udział w tak ważnym wydarzeniu.

Jan Paweł II kilkakrotnie wezwał słuchaczy do tego, aby "nie lękali się". Każdy z Nas pamięta bowiem naszego Papieża Jana Pawła II, a wielu z Nas na co dzień kieruje się jego głoszonymi maksymami. Pamięć Papieża uczcimy o godzinie 21.37 odśpiewaniem Barki.

Osoby chętne zapraszamy do zapisów w katedrze wf.

Czytaj dalej »

Światowy Dzień Zdrowia

04.04.2018

W piątek 06.04.2018 rozegrane zostaną mecze finałowe międzyklasowych lig piłki siatkowej dziewcząt i chłopców oraz piłki nożnej chłopców.
Harmonogram rozgrywek:
Piłka siatkowa
Mecz o III miejsce
Rozgrzewka godz. 8.30
Mecze godz. 9.00
Dziewczęta:
1G – 3H
Chłopcy:
1D – 2BE
Mecze finałowe
Dziewczęta:
2G – 3G
Chłopcy:
3A – 3 EFGH
Rozgrzewka godz. 10.00
Mecze godz. 10.30
Piłka nożna
Mecz o III miejsce godz. 11.50
3B – 3 DI
Mecz finałowy
2A – 2BE

Czytaj dalej »

Pamiątka z wycieczki do Krynicy !

15.03.2018

Na pamiątkę wycieczki narciarsko-snowboardowej do Krynicy, która odbyła się w dniach 26-27 lutego, nagrany został krótki filmik pt."krynica plusz", który obejrzeć można na stronie szkolnego Facebooka.
Zapraszamy !

Czytaj dalej »

Nasi siatkarze na 8 miejscu w województwie !

08.03.2018

We wtorek 6 marca w naszej szkole rozegrany został półfinał wojewódzki międzyszkolnej licealiady w piłce siatkowej chłopców.
Nasi siatkarze po porażkach z drużynami z Ropczyc (0:2) oraz Dębicy (1:2) ostatecznie zajęli VIII miejsce w województwie w obecnym roku szkolnym!
Naszą szkołę reprezentowali: Sebastian Łapiński, Paweł Niezgoda - 3h, Mateusz Bartman - 3c, Bartosz Pawęzka, Maciej Muter - 3f, Michał Tomecki - 3e, Krystian Jurek - 3g, Przemek Szkutnik - 3b, Patryk Dubiel - 3a, Bernard Smogór, Adrian Wójcik-1d, Michał Rąpała - 1e, Nikodem Koc - 1a
Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy chłopakom za włożoną pracę, czas poświęcony na treningi, wszystkie emocje, których dostarczyli nam w tym roku oraz w latach ubiegłych.
Wielkie podziękowania należą się wszystkim sympatykom siatkówki , klubowi kibica za oprawę i wsparcie oraz tym, którzy pomagali w organizacji zawodów.
P. Damian Babicki

Czytaj dalej »

Powiatowa Licealiada w Koszykówce Chłopców

22.02.2018

Powiatowa Licealiada w Koszykówce Chłopców
26 i 28 luty 2017 r.
hala sportowa LO KEN

Uczestnicy: ZSP 1, ZSP 2, ZSP 3, CEZ, SLO, LO KEN

26. 02. 2017r.

Turniej rozgrywamy będzie od godz. 9.00 w dwóch grupach.
Losowanie drużyn i kolejność gier ustalona zostanie w po losowaniu.

28. 02. 2017r.
1 mecz. 1 dr. gr I - 2 dr. gr. II
2 mecz. 2 dr. gr. I - 1 dr. gr. II

O II miejsce
Przegrani z 1 i 2 meczu

I miejsce
Wygrani z 1 i 2 meczu

Prosimy o wsparcie naszej reprezentacyjnej drużyny sportowym i kulturalnym dopingiem.

Skład drużyny reprezentacyjnej LO KEN na zawody
Powiatowej Licealiady w piłkę koszykową chłopców:

Nicałek Dominik kl. 1 A
Patrzyk Jakub kl. 1 A
Dziewa Kamil kl. 1 A
Żukowicz Michał kl. 1 C
Smogór Bernard kl 1 D
Dryżałowski Piotr kl. 1 F
Bzdoń Michał kl. 2 A
Gortych Damian kl. 2 C
Cetnarski Wojciech kl. 2 C
Bis Szymon kl 2 E
Stepaniak Kacper kl. 3 C
Krzek Bartosz kl. 3 D
Opiekun: Bogdan Pamuła
Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na święto
szkolnej koszykówki.

Czytaj dalej »

Koszykówka dziewcząt.

19.02.2018

We wtorek 20.02 i czwartek 22.02 odbędą się treningi koszykarek przed licealiadą w koszykówce dziewcząt. Dziewczyny, które są zainteresowane rozgrywkami prosimy o przybycie na jutrzejszy trening.

Czytaj dalej »

Narciarskie warsztaty w Chrzanowie !

16.02.2018

W dniach 19-23.02 w ośrodku narciarskim "Nartraj" w Chrzanowie niedaleko Janowa Lubelskiego, uczniowie naszej szkoły z klas pierwszych i drugich, będą uczestnikami warsztatów narciarskich.
Początkujący jak i uczniowie, którzy będą doskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach z sezonu ubiegłego, będą podzieleni na odpowiednie grupy i ćwiczyć będą pod okiem instruktorów.
Pozostali uczestnicy, którzy potrafią pewnie jeździć na nartach lub deskach, będą doskonalić technikę w jeździe grupowej pod okiem opiekunów.

Harmonogram warsztatów:
Poniedziałek-19.02, klasy: 1d,1e,1b
Wtorek-20.02, klasy: 2f,2a,1g
Środa-21.02, klasy: 2b,1f,1h
Czwartek-22.02, klasy: 2e,2c,1c
Piątek-23.02, klasy: 2g,2h,3e

Wszystkich uczestników warsztatów prosimy o niezawodne stawienie się w odpowiednim dniu na parkingu obok Poczty Gł. i kościółka Św. Floriana o godz. 6.45.
Wyjazd autokaru o godz. 7.00
, powrót ok godz. 15, wysiadamy na przystanku obok Sądu.

Z narciarskim pozdrowieniem!

Czytaj dalej »

Wycieczki narciarsko - snowboardowe!

14.02.2018

Drodzy deskarze, mamy nawrót zimy, w związku z powyższym czekają nas wspaniałe warunki na narciarsko - snowboardowe wycieczki do Chrzanowa 19-23.02 oraz Krynicy 26-27.02!

Warsztaty w Chrzanowie:
Przypominamy przedstawicielom zgłoszonych klas o pilnym dostarczeniu do p. Bogdana Pamuły:kompletnych list, ustalonych kwot, podpisanych przez rodziców zgód, najpóźniej do godz. 13.00 w czwartek 15.02 !

Wyjazd do Krynicy:
Czwartek 15.02 - godz. 11.40 w sali nr 31 odbędzie się spotkanie ze wszystkimi uczestnikami wycieczki - informacje o terminie wyjazdu, program, rozdanie zgód dla rodziców - prosimy o niezawodne przybycie!

Z narciarskim pozdrowieniem :)

Czytaj dalej »